| پایه | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| مدل | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| جزئیات بسته بندی | سفارشی |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| نام | کلی باکس |
| قطر | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| محل تولید | شاندونگ، چین |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| نام | راهنمای کلی |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| کاربرد | تجهیزات سوراخ حفاری پایه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| حداکثر عمق حفاری | 61 میلیون |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| نام تجاری | Soilmec |
| درخواست | تجهیزات حفاری حفاری پایه |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| برند | خاک |
| مواد | فولاد/35 CrMo |
|---|---|
| تایپ کنید | 25t 30t 40t |
| بلبرینگ داخلی | SKF، FAG |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| ضمانتنامه | 3 ماه |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| نام | قرقره |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| نام | قرقره |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |