| استفاده | ابزار حفاری فونداسیون |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| نام محصول | ابزار حفاری پایه Kelly Bar 4X13m برای تجهیزات حفاری Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80 |
| نوع | قفل شدن / اصطکاک |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| نام | سطل خاک |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| جزئیات بسته بندی | سفارشی |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| نوع | قفل کردن / اصطکاک / ترکیب میله کیلی |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| استفاده | معدن سنگ معدن ، فود عمیق ، جاده ، پل ها ، ابزار حفاری |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| نوع | مته |
|---|---|
| بسته | مورد |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد، فولاد کربن با کیفیت بالا |
| اندازه | سفارشی کنید |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | دستگاه حفر سوراخ پست ، پیست های پایه شمع کالیبر بزرگ |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| تضمین | 1 سال و 6 ماه |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| تضمین | 6 ماه |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |