| Type | interlocking / friction kelly bar/combined kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Interlocking Kelly Bar Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD470x4x17m |
| عمق حفاری | 30-110 متر |
| تعداد بخش ها | 3-6 بخش |
| Color | Customized |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 10-120 متر |
| حداکثر قطر | 500-3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 83 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 63 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه حفاری مهندسی بنیاد در هم تنیده و حفاری چرخشی اصطکاک Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه حفاری روتاری با نوار کلی OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| قطر حفاری | 300-3000 میلی متر |
| Advange | Factory |
| استفاده | اتصال دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | ابزارهای حفاری ساختمانی ضمانت کیفیت کلی بار |
| تایپ کنید | در هم تنیده / اصطکاکی / ترکیبی |
| عمق حفاری | 40-120 متر |
| قطر حفاری | 600-3000 میلی متر |
| Usage | Foundation Construction Equipment Spares |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه حفاری روتاری با نوار کلی OD440mm |
| Drilling Depth | 20-100m |
| قطر حفاری | 500-3000 میلی متر |
| Torque | 100-500kNm |
| استفاده | شمع فونداسیون |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی اصطکاکی |
| حداکثر عمق حفاری | 69 متر |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Name | Bearing |
|---|---|
| مواد | فولاد آلیاژ |
| درخواست | بوئر Soilmec IMT Mait Casagrane استخر های کلی بار |
| Size | OD200-2000mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |