| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Piling Rig Spares Telescopic Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| استفاده | دستگاه چرخ دار استایل کلی استاد |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| نوع | قفل شدن / اصطکاک / ترکیب |
| Drilling Depth | 40-120m |
| قطر حفاری | 600-3000 میلی متر |
| نام | نگهدارنده دندانه ابزار حفاری سنگ برای شمع شمع دکل حفاری چرخشی قطعات یدکی میله کلی B47K |
|---|---|
| بسته | جعبه |
| تعداد قطعات | 400 عدد |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| نام | بلبرینگ چرخشی |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| نوع | یا سفارشی شده |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | مته باوئر نوع به هم قفل کردن میله کلی برای شمع |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| رگ های مناسب | باور، مایت، آی ام تی، سولمک، لیبرر، کاساگرند و بیشتر... |
| محل خدمات محلی | مالزی ، فیلیپین |
| نام | اتصال پایانه |
|---|---|
| مواد | 35 CrMo |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 355 406 470 508 کلی بار نیاز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | مته باوئر نوع به هم قفل کردن میله کلی برای شمع |
| کاربرد | دکل حفاری چرخشی Bauer Sany XCMG، حفاری سنگ |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 kelly bar به هم پیوسته Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |
| Warranty | 6 months |
|---|---|
| مواد | Q345B ، 35Crmo ، 27Simn ، 16mn برای بیت حفاری ؛ 16mn/35crmo برای نوار کلی ؛ Q235 برای Tremie Pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| نام محصول | SR150 SR200 SR238 ، SR285 SR405 در هم تنیده Kelly Bar Bauer Soilmec IMT XCMG Sany Zoomlion Sanward |