| Product Name | Drill Machine Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 60M |
| قطر حفاری | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| نوع قفل | چند درونی |
| نام محصول | دکل حفاری دوار چند قفل Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| حداکثر عمق حفاری | 20-100 متر |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| حداکثر تورک | 260knm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| حداکثر تورک | 200 کیلو نیوتن متر |
| Element | 4 |
| طول بخش اول | 16.5 متر |
| استفاده | حفاری دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | OD394mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 40 متر |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی اصطکاکی و درهم تنیده راک OD419mm |
| حداکثر عمق حفاری | 50 متر |
| حداکثر قطر | 2500 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | OD406mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 70 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اینترلاک کامل |
| استفاده | ساخت سوراخ حفاری دکل شمع بندی |
|---|---|
| نام محصول | کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 40 متر |
| حداکثر قطر | 2000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 51.5 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |