| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | در هم تنیده کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| درخواست | سوراخ حفاری بنیاد |
| Length | Up to 80M |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| حداکثر عمق حفاری | 60 متر |
| حداکثر قطر | ۱۲۰۰ میلی متر |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| نام محصول | برگه ی کلی در ساختمان |
|---|---|
| Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 70M |
| Max Torque | 480kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares |
| نام محصول | OD394 x4 x16M در هم تنیده Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 59.5M |
| حداکثر تورک | 280kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Product Name | OD419x3 x12.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| حداکثر عمق حفاری | 34 متر |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| نام محصول | OD355x4x12m با قفل کردن کلي بار |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| حداکثر تورک | 180knm |
| Element | 4 |
| طول بخش اول | 12 متر |
| استفاده | حفاری دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | OD560mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته ترکیبی |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | در هم تنیده کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |