| ضمانتنامه | 6 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| کاربرد | دکل حفاری چرخشی Bauer Sany XCMG، حفاری سنگ |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
| Max Drilling depth | 31m-140m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | interlocking |
| استفاده | ساخت شمع |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Max Diammeter | 2600mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Name | Key Bar |
|---|---|
| مواد نکته | 30CrMoTi |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs kelly bar |
| نوع | PC120 |
| Length | 1000mm |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
| Max Drilling depth | 65m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| حداکثر قطر | 377 میلی متر |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
| حداکثر عمق حفاری | 70 متر |
| Max Diammeter | 470mm |
| Lock Type | Interlocking |
| نام محصول | 4 عنصر در هم تنیده Kelly Bar |
|---|---|
| Material | Special Heat Treatment Metal |
| Abrasion resistance | High |
| Lock Type | Interlock |
| درخواست | سوراخ حفاری لایه سنگ |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| استفاده | سوراخ شمع بندی پایه |
|---|---|
| نام محصول | OD368/4/9m میله کلی بهم پیوسته و اصطکاکی |
| حداکثر عمق حفاری | 34.5 |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |