| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 49 متر |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 43 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 89 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| نام محصول | OD419x3 x12.5m در هم تنیده Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 34M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | نوار کلی در هم تنیده |
| حداکثر عمق حفاری | 80 میلیون |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| حداکثر قطر | 2900 میلی متر |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| حداکثر عمق حفاری | 78 متر |
| Max Diammeter | 3000mm |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | مربع اصطکاک Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| حداکثر قطر | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Lock Type | Frictional |