| Usage | interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| نام محصول | بخش درایو |
| Max Drilling depth | OD30-1000mm |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| حداکثر عمق حفاری | 60 متر |
| Outside Diammeter | 440mm |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| Usage | Construction Equipment Spares |
|---|---|
| نام محصول | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait دستگاه حفاری روتاری نیاز به پایه های عمیق با قفل کردن نوار کلی |
| Drilling Depth | 20-100m |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Bar Kelly Rod |
|---|---|
| عناصر | 3-5 |
| Max Drilling Depth | Up to 100M |
| حداکثر قطر حفاری | تا 3000 میلی متر |
| Application | Drilling Rigs Spares ,Pile foundation pilling |
| مواد | Q345B /27SiMn /35CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
|---|---|
| Allpication | حفره حفر لایه خاک |
| اسم قشنگی داری | Rt-3 اصطکاکی کلی نوار |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| استفاده | پیوست تجهیزات شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته ترکیبی |
| حداکثر عمق حفاری | 59.5 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | دستگاه حفر سوراخ پست ، پیست های پایه شمع کالیبر بزرگ |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | مته باوئر نوع به هم قفل کردن میله کلی برای شمع |
| کاربرد | تجهیزات سوراخ سوراخ بنیاد |
| نام محصول | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait Rotary Drilling Rig Need Deep Foundation interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| عمق حفاری | تا 110 متر |
| قطر حفاری | تا 3000 میلی متر |
| وزن | 15000 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| نام محصول | دکل حفاری چرخشی سفارشی در هم تنیده Kelly Bar |
| Drilling Depth | 30-100m |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |