| نام محصول | Kelly Rod Kelly bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| عنصر | 3 |
| طول بخش اول | 14 متر |
| ضمانتنامه | 1 سال، 6 ماه |
| کاربرد | دستگاه حفاری پست، پیلینگ پایه شمع با کالیبر بزرگ |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 78m |
| حداکثر قطر | 2800 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| استفاده | اتصال دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | میز چرخشی کلی بوشینگ کلی راد |
| عمق حفاری | 20-80 متر |
| قطر حفاری | 500-3000 میلی متر |
| نام تجاری | جیتای هونگلی |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| نام محصول | در هم تنیده تلسکوپی Kelly Rod Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Drilling Depth | 20-100m |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| Advange | Factory |
| مواد | 60Si2Mn |
|---|---|
| ضمانتنامه | 6 ماه |
| نام محصول | فنر میرایی برای دکل حفاری چرخشی کلی میله |
| وضعیت | 100% جدید |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| مواد لوله | Q345B /16mn /27SIMN |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| رنگ | سفارشی |
| نام محصول | دستگاه مته که میله کلی را به هم متصل می کند |
|---|---|
| عمق حفاری | 60 متر |
| قطر حفاری | 2500 میلی متر |
| کاربرد | حفاری سنگ، پیلینگ پایه شمع کالیبر بزرگ |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| استفاده | اتصال دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | دکل حفاری چرخشی تلسکوپی بهم پیوسته کلی میله کلی میله |
| عمق حفاری | 20-100 متر |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| برتری دادن | کارخانه |
| نام | کلی باکس به علاوه لوله 1 متری |
|---|---|
| مواد | 35CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
| کاربرد | دکل حفاری چرخشی Bauer Soilmec Mait IMT SR XR |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| رنگ | سفارشی |