| استفاده | ابزار حفاری پایه |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام محصول | ابزار حفاری پایه |
| تایپ کنید | در هم تنیده / اصطکاکی |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
|---|---|
| Drilling Depth | 50M |
| قطر حفاری | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Processing type | Forging,Hot treatment and forging |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| نام | Kelly Bar, Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
| مواد | Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| نام محصول | OD368mm Rock Interlocking و Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 60m |
| حداکثر قطر | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Enhancement Ring |
| material | 35CrMo |
| تضمین | 6 ماه |
| Color | Customized |
| مواد | Q345B /27SIMN /35CRMO با عملیات حرارتی ویژه |
|---|---|
| Allpication | Foundation Drilling Hole |
| Good Name | Kelly Bar |
| تضمین | 1 سال |
| After-sales service provided | Video technical support, Online support, Engineers available to service machinery overseas, Field maintenance and repair service, Field installation |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| تضمین | 6 ماه |
| Application | foundation pilling |
| نام دیگر | باور با قفل کردن نوار کلي |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| نوع | قفل شدن / اصطکاک |
| Drilling depth | 20-120m |
| مواد | Q345B / 35Crmo با عملیات حرارتی ویژه |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| نام محصول | نوار کلی در هم تنیده |
|---|---|
| طول بخش اول | 14 متر |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
| کاربرد | پیلینگ پایه |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |