| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته |
| Max Drilling depth | 50m |
| Outside Diammeter | 419mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| نام محصول | دکل حفاری چرخشی سفارشی در هم تنیده Kelly Bar |
| عمق حفاری | 30-100 متر |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| نام محصول | 4 بخش در هم تنیده Kelly Bar |
|---|---|
| مواد | فلز با کیفیت بالا |
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Application | Foundation Drilling Hole |
| استفاده | سوراخ حفاری دکل حفاری پایه |
|---|---|
| نام محصول | OD355/4/10m میله کلی به هم پیوسته و اصطکاکی |
| حداکثر عمق حفاری | 35.5 |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | پایه بی حوصله شمع |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 43 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| طول بخش اول | 16 متر |
| ضمانتنامه | 1 سال، 6 ماه |
| فرم فشار | در هم تنیده |
| نام محصول | Kelly Rod Kelly bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| عنصر | 3 |
| طول بخش اول | 14 متر |
| ضمانتنامه | 1 سال، 6 ماه |
| کاربرد | دستگاه حفاری پست، پیلینگ پایه شمع با کالیبر بزرگ |
| نام | لاستیک میرایی |
|---|---|
| مواد | لاستیک |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 740*620*60 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| ضمانتنامه | 6 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| تایپ کنید | میله کلی سفارشی، بهم پیوسته یا اصطکاکی، کلی بار |
| نام | Kelly Bar, Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Name | Water plate |
|---|---|
| مواد | Q345B |
| Application | rotary drilling rig kelly bar |
| اندازه | OD40-600mm |
| Weight | 40kg |