| استفاده | سوراخ شمع بندی پایه |
|---|---|
| نام محصول | OD377/4/12m میله کلی به هم پیوسته و اصطکاکی |
| حداکثر عمق حفاری | 46.5 |
| حداکثر قطر | 2000 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | حفاری دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | 355 در هم تنیده کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 40 متر |
| حداکثر قطر | 1000 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | OD368mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 40 متر |
| حداکثر قطر | 1800 میلی متر |
| نوع لوله | لوله فولادی گرد Sealmess |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | OD368mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 60 متر |
| حداکثر قطر | 2500 میلی متر |
| نوع قفل | اینترلاک کامل |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | در هم تنیده کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده و اصطکاکی |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 120 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی کلی بار |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 89 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 52.5 متر |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 54.5 متر |
| حداکثر قطر | 2500 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 54 متر |
| حداکثر قطر | 1500 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |