| نام محصول | میله کلی به هم پیوسته و اصطکاکی |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| طول بخش اول | 13 متر |
| ضمانتنامه | 1 سال، 6 ماه |
| کاربرد | دستگاه حفاری پست، پیلینگ پایه شمع با کالیبر بزرگ |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| حداکثر عمق حفاری | 47 میلیون |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| نام | راهنمای کلی برای دکل حفاری چرخشی قطعات قطعات ساختمانی قطعات ساخت |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| مواد | 16mn برای بیت حفاری ؛ 16mn/35crmo برای نوار کلی ؛ Q235 برای Tremie Pipe |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| مواد | 16Mn for drilling bit; 16Mn برای بیت حفاری؛ 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام | راهنمای کلی برای قطعات یدکی دکل حفاری چرخشی دستگاه ساخت و ساز قطعات دکل شمع بندی |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد | 16Mn for drilling bit; 16Mn برای بیت حفاری؛ 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/ |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام | راهنمای کلی برای قطعات یدکی دکل حفاری چرخشی دستگاه ساخت و ساز قطعات دکل شمع بندی |
| Name | Bearing |
|---|---|
| مواد | فولاد آلیاژ |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| نوع | یا سفارشی شده |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |