| عمل | برای تجهیزات سکو برای حفاری در شن و ماسه متراکم ، شن و سنگ |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| نوع | یا سفارشی شده، دندان های سطل، با هم وصل شدن یا اصطکاک استیل کیلی، استیل کیلی، قطعات سطل برای حفاری |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Local Service Location | Malaysia |
| نام | اتصال پایانه |
|---|---|
| مواد | 35 CrMo |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 355 406 470 508 کلی بار نیاز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| گارانتی | 12 ماه |
|---|---|
| مواد | Q345B ، 35Crmo ، 27Simn ، 16mn برای بیت حفاری ؛ 16mn/35crmo برای نوار کلی ؛ Q235 برای Tremie Pipe |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | نوع مته میله کیلی به هم پیوسته برای شمع بندی |
| کاربرد | برای دکل های شمع بندی برای حفاری در ماسه متراکم، شن و سنگ |
|---|---|
| بخش های کلی | کلی نوار 3-4 بخش |
| تایپ کنید | یا سفارشی، سطل دندان، میله کلی به هم پیوسته یا اصطکاکی، میله کلی، بیت سطل برای سوراخ کردن |
| دکل های مناسب | Bauer، Mait، IMT، Soilmec، Liebherr، Casagrande و موارد دیگر... |
| محل خدمات محلی | مالزی |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| بخش های کلی | 3- 4 بخش |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| محل خدمات محلی | فیلیپین |
| نام | یاتاقان |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 010 30 500 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاکی کلی بار |
| حداکثر عمق حفاری | 76 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| حداکثر عمق حفاری | 72.5 متر |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| حداکثر عمق حفاری | 69M |
| Max Diammeter | 3000mm |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Product Name | Attach Disc Spring Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3/4/5 |
| The First Section Length | 5-25m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Pressure form | Interlocking |