| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| جزئیات بسته بندی | گزینه های بسته بندی: بسته بندی استاندارد و حمل و نقل: پالت با فیلم پلاستیکی |
| استفاده | میله کلی به هم پیوسته |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| سختی | 42 ساعت |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| نام محصول | نوع ترکیبی Kelly Bar OD440/3/13m |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | پیست پایه شمع کالیبر بزرگ |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| تعداد بخش ها | 3/4/5 |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| مواد نکته | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| نام | موتور |
|---|---|
| Material | cast iron |
| درخواست | بوئر Soilmec IMT Mait Casagrane استخر های کلی بار |
| Hardness | hard |
| فشار کاری | 0-1000 (MPA |
| Condition | New |
|---|---|
| درخواست | با دکل حفاری دوار کار کنید |
| نام تجاری | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| فشار از | در هم تنیده ، اصطکاک ، ترکیبی |
| نام | موتور رکسرت |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| سختی | سخت |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| نام | موتور رکسرت |
|---|---|
| مواد | آهن ریخته |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |