| نام | سطل سنگ ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | صفحه آب |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| کاربرد | دکل های شمع بندی کلی بار |
| اندازه | 377 406 470 508 کلی بار نیاز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| نام | مته حفاری |
|---|---|
| مواد نکته | کاربید تنگستن |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| سختی | حداکثر 1000 مگاپاسکال |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| کاربرد | تجهیزات سوراخ شمع بندی پایه |
|---|---|
| نام تجاری | JTHL |
| مدل | OD419 |
| مواد | Q345B،35CrMo،27SiMn |
| مقاومت در برابر سایش | قوی |
| نام | حفاری نوع B47K |
|---|---|
| مواد نکته | کاربید تنگستن |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| سختی | حداکثر 1000 مگاپاسکال |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | مته حفاری |
|---|---|
| مواد نکته | کاربید تنگستن |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| سختی | حداکثر 1000 مگاپاسکال |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| Name | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Diameter | 600mm-3000mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| Name | Power head of Rotary drilling rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| Name | Soil Drilling Bucket |
|---|---|
| مواد | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| کلی باکس | باور 200x200 میلی متر، باور 250x250 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| Name | Slewing Bearing |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| اندازه | OD500mm |
| Type | or Customerized |