| نام | صفحه آب |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 377 406 470 508 کلی بار نیاز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| نام | Kelly Guide نوع AF280 |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| رنگ | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| نام | حفاری نوع B47K-22 3050 |
|---|---|
| مواد نکته | کاربید تنگستن |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| سختی | حداکثر 1000 مگاپاسکال |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | نوار کلی مربع |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| استفاده | حفاری پی شمع |
| جزئیات بسته بندی | جعبه |
| زمان تحویل | 5-8 روز کاری |
| نام | یاتاقان |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| اندازه | 010 30 500 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| تایپ کنید | مته مته |
|---|---|
| بسته | مورد |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد، فولاد کربن با کیفیت بالا |
| استفاده | ساخت شمع فونداسیون |
| تایپ کنید | مته مته |
|---|---|
| بسته | مورد |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد، فولاد کربن با کیفیت بالا |
| استفاده | ساخت شمع فونداسیون |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modle | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| حداکثر قطر حفاری | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| مدل | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| پایه | گربه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| مدل | AF150 |
| حداکثر عمق حفاری | 55 متر |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |