| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| طول بخش اول | 13 متر |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | دستگاه حفر سوراخ پست ، پیست های پایه شمع کالیبر بزرگ |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| برند مناسب | BAUER، SOILMEC، LIEBHERR، MAIT، TESCAR، IMT، ABI، SANY، |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| تعداد بخش ها | 3/4/5 |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| استفاده | شمع فونداسیون |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 69m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | Frictional |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | سطل سنگ ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| تضمین | 1 سال و 6 ماه |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | صفحه آب |
|---|---|
| Material | Q345 |
| درخواست | بوئر Soilmec IMT Mait Casagrane استخر های کلی بار |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| درخواست | سوراخ حفاری بنیاد |
| Length | Up to 80M |