| پایه | گربه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| MODLE | 280D |
| حداکثر عمق حفاری | 85 متر |
| حداکثر قطر حفاری | 2500 میلی متر |
| پایه | گربه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| مدل | AF150 |
| حداکثر عمق حفاری | 55 متر |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| پایه | CAT 336D |
|---|---|
| موتور | CAT C9 |
| قطر مته | 2 متر |
| اندازه نوار کلی | 508-6/508-4 |
| شرایط. شرط | استفاده شده |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| موتور | CAT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| اندازه نوار کلی | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Name | Used drilling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 77m |
| وزن | 50 تن |
| Machine type | SR80C |
| مزیت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| پایه | گربه 336d 345 355 C365 |
|---|---|
| Engine | CAT C9 C13 C19 C15 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
| قابلیت ارائه | 1000 عدد در ماه |
| محل منبع | چین |
| نام محصول | در هم تنیدن |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| وزن | 5-20 تن |
| شرایط | استفاده شده |
|---|---|
| وزن | 71.5 تن |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Power(w) | 328KW |
| Condition | Used |
|---|---|
| وزن | 71.5 تن |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| توان (w) | 328 کیلو وات |