| Size | Customized Size |
|---|---|
| نام محصول | قطعات ماشین آلات ساختمانی مته تک جداره بدنه حفاری شمع شمع پایه مته سوراخ شمع |
| OD | 800-2880mm |
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| بسته بندی | تنظیم |
| Number of pieces | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| نوع | مته |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| رنگ | مشکی |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| نوع | دکل حفاری دوار 280 |
| نوع قدرت | دیزل |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| رنگ | نارنجی |
| Oem | available |
| OEM/ODM | خوش آمدی |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| بسته بندی | عدد |
| تعداد قطعات | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| برند مناسب | BAUER، SOILMEC، LIEBHERR، MAIT، TESCAR، IMT، ABI، SANY، |
| Name | kelly guide |
| مواد | 35 Crmo |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | محور محفظه |
| Max Drilling depth | 75m |
| حداکثر قطر | OD 620-OD2500mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |