| نوع | سطل حفاری از نوع باز |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| نوع ماشین | ابزار مته زنی |
| گواهی | ISO9001 |
| نام | حفاری ابزار سنگ و خاک سطل |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | قطعات یدکی ماشین آلات شمع زنی دکل های حفاری فونداسیون |
| قطر | 500 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| نام | مته سنگ مته |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | قطعات یدکی ماشین آلات شمع زنی دکل های حفاری فونداسیون |
| قطر | 500 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Casing |
| Max Diammeter | OD 6720-OD2880mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| مواد | Q345B |
| تایپ کنید | سطل حفاری سنگ |
|---|---|
| استفاده کنید | سوراخ حفاری سنگ |
| مواد | Q345B |
| ماشین تایپ | ابزار مته زنی |
| گواهی | ISO9001 |
| نام | دکل شمع بندی استفاده شده |
|---|---|
| عمق حفاری | 2800 (MM) |
| وزن | 78T |
| ماشین تایپ | SR80C |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| استفاده | سوراخ حفاری سنگ |
| Material | Q345B |
| نوع ماشین | ابزار مته زنی |
| گواهی | ISO9001 |
| مواد | Q355C |
|---|---|
| کاربرد | قطعات یدکی ماشین آلات شمع زنی دکل حفاری فونداسیون |
| قطر | 500 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| مواد | Q355C |
|---|---|
| کاربرد | ابزار سوراخ حفاری شمع بندی |
| قطر | 400 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| نام | سطل تمیز کردن ابزار حفاری |
| مواد | Q355C |
|---|---|
| کاربرد | ابزار سوراخ حفاری شمع بندی |
| قطر | 400 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| نام | ابزار حفاری سطل باز |