| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| حداکثر قطر | 2000 میلی متر |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| نوع | دستگاه حفاری روتاری |
| نوع قدرت | دیزل |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| نوع | دستگاه حفاری روتاری |
| نوع قدرت | دیزل |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| نام محصول | در هم تنیدن |
|---|---|
| تضمین | 1 سال و 6 ماه |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| نوع | سطل حفاری خاک |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| رنگ | نارنجی |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| نوع | مته |
|---|---|
| Package | SET |
| تعداد قطعات | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| رنگ | نارنجی |
| نام | کلی باکس |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| تایپ کنید | مته ها |
|---|---|
| بسته | جعبه |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| رنگ | هر رنگ دیگری |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| جزئیات بسته بندی | سفارشی |