| مواد | Q355C |
|---|---|
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| نام | سطل زنگوله حفاری پایه دکل حفاری چرخشی برای ماشین آلات شمع بندی قطر سوراخ سوراخ را افزایش می دهد |
| ویژگی | عمق مته را تنظیم کرده و سفت کنید |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| کاربرد | سوراخ حفاری پایه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| حداکثر عمق حفاری | 50 میلیون |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| نام تجاری | Soilmec |
| نام | فنر میرایی |
|---|---|
| مواد | 60Si2Mn |
| کاربرد | دکل حفاری چرخشی Bauer Soilmec Mait IMT |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| ارتفاع | 480 میلی متر |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| دندان ها | تکه های سنگ / بیت شن / بیت های غلتکی / هاب / بیت های خلبان |
| تایپ کنید | مته ها |
|---|---|
| بسته | مورد |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| اندازه جعبه کلی | اختیاری، 200x200mm، 150x150mm یا 130x130mm و غیره |
| تایپ کنید | مته ها |
|---|---|
| بسته | مورد |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| اندازه جعبه کلی | اختیاری، 200x200mm، 150x150mm یا 130x130mm و غیره |
| نام | بیت حفاری نوع B47K |
|---|---|
| Tip Material | tungsten carbide |
| درخواست | بوئر Soilmec IMT Mait Casagrane استخر های کلی بار |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| Brand | Soilmec |
| کاربرد | سوراخ حفاری پایه |
|---|---|
| موتور | گربه |
| حداکثر عمق حفاری | 50 متر |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| نام تجاری | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| Brand | Soilmec |