| درخواست | تجهیزات حفاری حفاری پایه |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| حداکثر قطر حفاری | 1500 میلی متر |
| Brand | Soilmec |
| تایپ کنید | مته ها |
|---|---|
| نام | سطل مارپیچ |
| رنگ | رنگ های قابل تنظیم |
| تعداد قطعات | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| موتور | گربه |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| قطر حفاری | 400mm-2500mm |
| Brand | CRRC |
| درخواست | سوراخ حفاری بنیاد |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| برند | خاک |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| حداکثر عمق حفاری | 60 متر |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| برند | خاک |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| مواد | 16mn برای بیت حفاری ؛ 16mn/35crmo برای نوار کلی ؛ Q235 برای Tremie Pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| نام | ابزار حفاری |
|---|---|
| Material | Q355C |
| درخواست | بوئر Soilmec IMT Mait Casagrane استخر های کلی بار |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |
| نام | دکل شمع بندی استفاده شده |
|---|---|
| عمق حفاری | 30-60 |
| وزن | 50 تن |
| ماشین تایپ | XR220 |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |