| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| مواد | فولاد کربن با کیفیت بالا |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| پیچ و مهره | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| نام محصول | قطعات ماشین آلات ساختمانی مته تک جداره بدنه حفاری شمع شمع پایه مته سوراخ شمع |
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| شرایط | استفاده شده |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| خدمات پس از فروش | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین |
| اندازه | اندازه سفارشی |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| طول | 1-6 متر |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| نوع ماشین | ابزار مته زنی |
| گواهی | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| رنگ | هر رنگ دیگری |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| نوع | مته |
|---|---|
| Package | SET |
| تعداد قطعات | 1 |
| Material | Q345B |
| رنگ | هر رنگ دیگری |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |