| مواد | Q355C |
|---|---|
| کاربرد | ابزار سوراخ حفاری شمع بندی به قطر بزرگ گسترش دهید |
| کلی باکس | 120x120mm، 150x150mm، 200x200mm، 250x250mm |
| نام | ابزار حفاری لوله هسته با دندانه گلوله |
| جزئیات بسته بندی | برهنه |
| نام | تکنولوژی راک C31 |
|---|---|
| مواد نکته | کاربید تنگستن |
| کاربرد | مارپیچ حفاری سطل حفاری |
| نوع فرآیند | آهنگری |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| برند | خاک |
| درخواست | تجهیزات حفاری حفاری پایه |
|---|---|
| Engine | CAT |
| حداکثر عمق حفاری | 55 متر |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | IMT |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | مارپیچ مخروطی |
| Max Drilling depth | 76m |
| OD | 600-1500 میلی متر |
| Teeth Number | 10-31 |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| سختی | HRC43-47 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 55hrc |
| شرایط | 100% جدید |
| Oem | available |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | HRA40 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| سختی | 43 ساعت |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Oem | available |
| other type | 3050, 3060, 3065 |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی، مورد چوبی |