| Base | CAT 330D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Drill diameter | 1.2m |
| پایه | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Modle | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Base | Undercarriage |
|---|---|
| Engine | Cummins |
| Modle | R516 |
| Depth | 40-70m |
| Drill diameter | 1.5m |
| نام | موتور |
|---|---|
| Material | CAST IRON |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| سختی | سخت |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| نام | سطل سنگ ابزار حفاری |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| کاربرد | دکل های شمع بندی Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane Kelly Bar |
| قطر | 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلی متر، 1200 میلی متر، 1500 میلی متر، 1600 میلی متر، |
| دندان ها | دندانههای گلوله/ تکههای سنگ، تکههای شنی، تکههای غلتکی، هابها، بیتهای خلبانی |
| Name | Belleville spring |
|---|---|
| مواد | 60Si2Mn |
| Height | 5mm-200mm |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig kelly bar |
| Product Name | Kelly Rod Kelly bar Bauer 445/4/13m |
|---|---|
| عنصر | 3 |
| Drilling depth | 47m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | دستگاه حفاری سوراخ |
| پایه | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| مدل | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| قطر مته | 2 متر |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Type | Drills |
|---|---|
| مواد | فولاد، فولاد کربن با کیفیت بالا |
| Color | orange |
| OEM | در دسترس |
| Oem/odm | Welcome |