| نام محصول | دکل شمع سازی استفاده شده |
|---|---|
| Brand | CRRC |
| Model | 280 |
| زیر واگن مسافری | CAT336D |
| Engine | CAT C9 Elec Injection |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT |
| مزیت | کیفیت بالا |
| Height | 480mm |
| نام | فنر میرایی |
|---|---|
| مواد | 60Si2Mn |
| کاربرد | دکل حفاری چرخشی Bauer Soilmec Mait IMT |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| ارتفاع | 410 میلی متر |
| نام محصول | لوله بتنی ترمی |
|---|---|
| مواد | Q235b |
| قطر | 8''10''12'' |
| کاربرد | ساخت و ساز Contrete Pour |
| تجهیزات جانبی | قیف، اتصالات، صفحه عطف |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| موتور | CAT یا خود ساخت |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| قطر حفاری | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Engine | CAT or Selfmade |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| قطر حفاری | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| نام | اتصال چرخشی نوع Bauer |
|---|---|
| مواد | فولاد آلیاژی آهنگری/35 CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
| تایپ کنید | 25T 30T |
| بلبرینگ داخلی | SKF، FAG |
| کاربرد | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| نام | اتصال چرخشی نوع Bauer |
|---|---|
| مواد | فولاد آلیاژی آهنگری/35 CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
| تایپ کنید | 25T 30T |
| بلبرینگ داخلی | SKF، FAG |
| کاربرد | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| مواد | Q355B+35CrMo+27SiMn |
|---|---|
| Outer Pipe Dimeter | 340mm-580mm |
| Length per section | 13m-18m |
| Drilling Depth | 36m-110m |
| Rated Torque | 120kn.m-400kn.m |
| Features | Non-slip handle, lightweight, durable |
|---|---|
| Application | Foundation Drilling |
| Usage | Tightening and loosening bolts and screws |
| Rig Model | BG24 /BG36/XR220/AF180/SR360 |
| Size | 200*200 |