| مواد | آهن ریخته |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| شرایط | خوبه |
| Name | Pump |
| درخواست | تجهیزات |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 85 |
| Weight | 55T |
| Machine type | CAT336D |
| مزیت | کیفیت بالا و قیمت کارخانه |
| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| نام | محور محفظه |
| material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Thickness | 40mm |
|---|---|
| نام محصول | محافظت از بدنه |
| Material | Q345B |
| OD | OD2000mm |
| Length | 1800mm |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| نام | فناوری تخت |
|---|---|
| کاربرد | پایه شمع بندی |
| مواد | فولاد کربن، کاربید تنگستن، 42 CrMo |
| نوع فرآیند | آهنگری |
| دندان ها | دندان های خاکی BFZ80، دندان های خاکی BFZ72، دندان های بائر BFZ72 |
| نام | فناوری تخت |
|---|---|
| کاربرد | پایه شمع بندی |
| مواد | فولاد کربن، کاربید تنگستن، 42 CrMo |
| دندان ها | دندان های خاکی BFZ80، دندان های خاکی BFZ72، دندان های بائر BFZ72 |
| جنس بدنه | 42CrMo + کاربید تنگستن |
| نام محصول | دکل شمع بندی استفاده شده |
|---|---|
| نام تجاری | CRRC |
| مدل | 280 |
| زیر واگن مسافری | CAT336D |
| موتور | CAT C-9 Elec Injection |
| نام محصول | دکل شمع بندی استفاده شده |
|---|---|
| نام تجاری | CRRC |
| مدل | 280 |
| زیر واگن مسافری | CAT336D |
| موتور | CAT C-9 Elec Injection |