| Applicathion | piling rigs for drilling |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 5 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Max Diammeter | 508mm |
| Lock Type | interlocking |
| Product Name | Drilling Kelly Bar 508/440mm Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Elements | 3/4/5 |
| Drilling Depth | 80M |
| گشتاور | 500knm |
| استفاده | تجهیزات سوراخ سوراخ پایه پایه شمع |
| استفاده | پیوست ابزار حفاری پایه |
|---|---|
| نام محصول | میز چرخشی کلی بوشینگ کلی میله کلی راد |
| عمق حفاری | 20-80 متر |
| قطر حفاری | 500-3000 میلی متر |
| نام تجاری | جیتای هونگلی |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B،35CrMo،27SiMn،16Mn برای بیت حفاری؛ |
| رنگ | سفارشی، زرد یا سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام محصول | میله کلی اینترلاک سخت به سبک بائر برای دکل لوله زیرین پی سنگ |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| وضعیت | 100% جدید |
| نوع پردازش | آهنگری |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| زمان تحویل | 7 روز |
| محل مبدا | شاندونگ، چین |
|---|---|
| برند مناسب | BAUER، SOILMEC، LIEBHERR، MAIT، TESCAR، IMT، ABI، SANY، |
| نام | میز کلید فوق العاده بادوام قفل بزرگ مخصوص برای لوله حفاری سنگ سخت دکل شمع بندی میله کلی |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| زمان تحویل | 7 روز |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| مواد | Q345B ، 35Crmo ، 27Simn ، 16mn برای بیت حفاری ؛ 16mn/35crmo برای نوار کلی ؛ Q235 برای Tremie Pipe ، |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| نام محصول | سبک Bauer Kelly Bar رنگ مشتری آبی |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig |
| استفاده | پیوست ابزار حفاری پایه |
|---|---|
| نام محصول | SWDM 160 / 200 / 220 / 260 دکل های شمع بندی میله های کلی و اصطکاکی |
| قطر حفاری | 400-2500 میلی متر |
| نام تجاری | جیتای هونگلی |
| مواد | Q345B، r27SiMn، 35CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد | 16Mn for drilling bit; 16Mn برای بیت حفاری؛ 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/ |
| رنگ | سفارشی |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، خدمات |
| نام | قطعات یدکی دستگاه ساخت و ساز دکل حفاری گردان |