| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | نوار کلی در هم تنیده |
| حداکثر عمق حفاری | 32-150 متر |
| حداکثر قطر | 3000 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| نام محصول | اصطکاک کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 76 متر |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| حداکثر عمق حفاری | 77 متر |
| Max Diammeter | 2500mm |
| نوع قفل | اصطکاکی |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| نام محصول | دکل حفاری چرخشی کلی میله |
|---|---|
| مواد لوله | Q345B/16Mn /27SiMn |
| حداکثر عمق حفاری | 20-100 متر |
| حداکثر قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| رنگ | سفارشی |
| استفاده | سوراخ ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| جزئیات بسته بندی | سفارشی |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| حداکثر قطر | ۲۵۰۰ میلی متر |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| عناصر | 3/4/5 |
| Color | Customized |