| استفاده | اتصال دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | دکل حفاری چرخشی تلسکوپی بهم پیوسته کلی میله کلی میله |
| عمق حفاری | 20-100 متر |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| کاربرد | حفاری سنگ، پیلینگ پایه شمع کالیبر بزرگ |
| استفاده | اتصال دکل شمع بندی دوار |
|---|---|
| نام محصول | Kelly Bar OD440mm |
| عمق حفاری | 10-100 متر |
| قطر حفاری | 300-3000 میلی متر |
| برتری دادن | کارخانه |
| جزئیات بسته بندی | پلاستیک فیلم فوم دار |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه | 150 |
| محل منبع | شاندونگ چین |
| نام تجاری | JTHL |
| جزئیات بسته بندی | توسط فیلم PE |
|---|---|
| شرایط پرداخت | Western Union، MoneyGram، T/T، L/C، |
| قابلیت ارائه | 5 ست / هفته |
| محل منبع | شهر شوگوانگ، شاندونگ، چین |
| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| نوع | 25T 30T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| name | friction kelly bar drilling |
| keyword | friction kelly bar drilling |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| عمق حفاری | 10-60 متر |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| نوع پردازش | درمان داغ و جعل |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| قطر حفاری | 300-3000 میلی متر |
| Advange | Factory |
| محل مبدا | شاندونگ، چین |
|---|---|
| برند مناسب | BAUER، SOILMEC، LIEBHERR، MAIT، TESCAR، IMT، ABI، SANY، |
| نام | تجهیزات حفاری بائر کلی بار دکل حفاری |
| کلمه کلیدی | تجهیزات حفاری نوار کلی |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |