| استفاده | ابزار حفاری پایه |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام محصول | ابزار حفاری پایه Kelly Bar 4X13m برای تجهیزات حفاری Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80 |
| تایپ کنید | در هم تنیده / اصطکاکی |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| عمق حفاری | ۴۰ تا ۱۲۰ متر |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| استفاده | سوراخ حفاری پایه |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام محصول | میله کلی و اصطکاکی کلی برای حفاری لایه شن و ماسه / سنگ |
| تایپ کنید | در هم تنیده / اصطکاکی |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| نام | نوار کلی مربع |
|---|---|
| مواد | Q345B |
| استفاده | حفاری پی شمع |
| بخش ها | 1-3 |
| برند ریگ | هیتاچی کوبلکو |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Deep Foundation Kelly Bar |
| نوع | قفل شدن / اصطکاک / ترکیب |
| Drilling Depth | 30-110m |
| قطر حفاری | 400-3000 میلی متر |
| استفاده | نصب دستگاه تکه بندی روتاری |
|---|---|
| Product Name | Kelly Bar 419/4/36m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| مواد | Q345B،35CrMo،27SiMn |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | پشتیبانی فنی ویدیویی، پشتیبانی آنلاین |
| شرایط. شرط | 100% جدید |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| نوع پردازش | درمان گرم و جعل |
| استفاده | سوراخ شمع پایه |
|---|---|
| نام محصول | ماشین حفاری مهندسی فونداسیون دکل حفاری درهم و اصطکاکی چرخشی کلی میله 4x15 متر |
| تایپ کنید | در هم تنیده / اصطکاکی / ترکیبی |
| عمق حفاری | 40-120 متر |
| قطر حفاری | 600-3000 میلی متر |
| استفاده | نصب دستگاه تکه بندی روتاری |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| نوع | قفل شدن / اصطکاک / ترکیب |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |