| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Square kelly bar |
| حداکثر عمق حفاری | 77 متر |
| Max Diammeter | 2000mm |
| نوع قفل | مربع Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max Drilling depth | 70m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| نام محصول | OD355 X4 X9M در هم تنیده Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 31.5M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 9m |
| استفاده | سوراخ شمع بندی ساخت و ساز جاده با سرعت بالا |
|---|---|
| نام محصول | OD406mm سنگ در هم قفل و اصطکاکی کلی نوار |
| حداکثر عمق حفاری | 60 متر |
| حداکثر قطر | 2500 میلی متر |
| نوع قفل | اینترلاک کامل |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| بخش های کلی | بخش 3-5 بار Kelly |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| رگ های مناسب | باور، مایت، آی ام تی، سولمک، لیبرر، کاساگرند و بیشتر... |
| جزئیات بسته بندی | گزینه های بسته بندی: بسته بندی استاندارد و حمل و نقل: پالت با فیلم پلاستیکی |
| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| نام محصول | نوار کلی در هم تنیده |
| حداکثر عمق حفاری | 77 متر |
| حداکثر قطر | 2900 میلی متر |
| نوع قفل | در هم تنیده |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| رگ های مناسب | باور، مایت، آی ام تی، سولمک، لیبرر، کاساگرند و بیشتر... |
| محل خدمات محلی | فیلیپین |
| نام کالا | نوار کلی در هم تنیده |
|---|---|
| استفاده | تجهیزات شمع مته سوراخ فونداسیون ساپرس |
| طول | 8-25 متر |
| بخش ها | 3-41 |
| مواد لوله | لوله فولادی بدون درز آلیاژی، میله کلی فولادی بدون درز |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Rotary Piling Rig Attachment Drilling Tools Kelly Rod BG36 OD419 X4X17m For Rock Layer |
| نوع | قفل شدن / اصطکاک |
| عمق حفاری | 20-120 متر |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| نام محصول | تجهیزات حفاری و حفاری اتصال Kelly Rod B250 4X15m Interlock & Frictional |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Torque | 200kNm |