| مواد | فولاد ضد زنگ، Q355d |
|---|---|
| خدمات | OEM ODM، OEM سفارشی شده |
| نام محصول | ریخته گری پایه |
| درمان سطحی | پرداخت، نقاشی |
| گواهی | ISO9001 (2000) |
| مواد | فولاد ضد زنگ، Q355d |
|---|---|
| خدمات | OEM ODM، OEM سفارشی شده |
| نام محصول | ریخته گری پایه |
| درمان سطحی | پرداخت، نقاشی |
| گواهی | ISO9001 (2000) |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| عنصر | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| درخواست | دستگاه حفر سوراخ پست ، پیست های پایه شمع کالیبر بزرگ |
| نام محصول | Kelly Rod Kelly bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| عنصر | 3 |
| طول بخش اول | 14 متر |
| گارانتی | 1 سال و 6 ماه |
| برنامه | دستگاه حفر سوراخ پست ، پیست های پایه شمع کالیبر بزرگ |
| نام محصول | شمع شکن، شمع شکن، شمع شکن، سنگ شکن |
|---|---|
| حداکثر استورک سیلندر هیدرولیک | 180 میلی متر |
| دامنه قطر شمع | 1700-1850 میلی متر |
| حداکثر فشار میله مته | 690 KN |
| بیل مکانیکی مناسب (تن) | 12-50t |
| محل مبدا | شاندونگ، چین |
|---|---|
| برند مناسب | BAUER، SOILMEC، LIEBHERR، MAIT، TESCAR، IMT، ABI، SANY، |
| نام | مفصل گردنده |
| تعداد بخش ها | 3/4/5 |
| مواد | 35 Crmo |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| طول بخش اول | 14 متر |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| تضمین | 6 ماه |
| Application | foundation pilling |
| نام دیگر | باور با قفل کردن نوار کلي |
| اندازه | اندازه سفارشی |
|---|---|
| نام محصول | اتصال بدنه دو جداره لوله شمع کوپلینگ فولادی استاندارد Bauer برای دستگاه ساخت و ساز دکل شمع بندی |
| جزئیات بسته بندی | مشتری |
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده با پالت فولادی و فیلم آلومینیومی |