| استفاده | ساخت و ساز شمع حوصله پایه |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| حداکثر قطر | 2900 میلی متر |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| نوع دیگر | B47K20H، B47K19H، B47K17H، 3050, 3060, 3065 |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| اندازه | اندازه سفارشی |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| کلمه کلیدی | پیشرو |
| for | kelly bar |
| جزئیات بسته بندی | سفارشی |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| نام محصول | تجهیزات ساخت و ساز |
| Material | Alloy steel |
| کلمه کلیدی | سری روکش تک جداره |
| جزئیات بسته بندی | مشتری مورد نیاز |
| نام محصول | ریخته گری پایه |
|---|---|
| درمان سطحی | پرداخت، نقاشی |
| مواد | فولاد ضد زنگ، Q355d |
| گواهی | ISO9001 (2000) |
| خدمات | OEM ODM، OEM سفارشی شده |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| رنگ | زرد ، آبی ، سفارشی ، سفید |
| گواهی | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| نام محصول | شمع شکن، شمع شکن، شمع شکن، سنگ شکن |
|---|---|
| حداکثر استورک سیلندر هیدرولیک | 180 میلی متر |
| دامنه قطر شمع | 1700-1850 میلی متر |
| حداکثر فشار میله مته | 690 KN |
| بیل مکانیکی مناسب (تن) | 12-50t |
| نام | مفصل گردنده |
|---|---|
| مواد | فولاد آلیاژی آهنگری/35 CrMo با عملیات حرارتی ویژه |
| نوع | 20T 30T 40T 50T |
| استفاده کنید | پیوستن به Drir و Kelly Bar |
| جزئیات بسته بندی | جعبه ی چوبی |